Zevk suyu ile hamile kalınır mı lütfen yardım

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Zevk suyundan hamile kalınır mı kadınlar kulubü zevk suyundan hamile kalanlar hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar bazılarınız bana kızabilir ama kızabilir istiyorsa da. Ben erkek arkadaşımla birliktelik yaşadım. Evlenmedik şuan hala ama işte yaptık bir cahillik diyelim. Aslında içime girmedi ama korkuyorum biraz da ilişki sonrası vajinamda ıslaklık hissettim. Bu sperm mi yoksa zevk suyu mu anlayamadım ama. Zevk suyundan hamile kalınabilir mi? Böyle bir tehlike var mı? Aktif cinsel yaşamı olanlar bana söyleyebilir mi?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Evlenmeden böyle bir şeye kalkışmak büyük cesaret doğrusu aslında doğru da değil ama seni yargılamak da değil tabii ki işimiz. Yardımcı olmak için buradayız. Erkeklerde boşalma öncesinde gelen zevk suyu ejakülasyon öncesinde spermin rahat gelişini sağlayacak şekilde önden gelmesidir. Zevk suyunda herhangi bir sperm hücresi bulunmadığı için hamilelik riski oluşturmaz uzmanlara göre. Ama vajinanıza sperm mi ya da zevk suyu mu geldiğini dahi bilmiyorsunuz. Hal böyle olunca sperm ise vajinadan içeri girmese penis vajinanıza bulaşan spermlerden hamile kalma riskiniz bulunmakta. Ama zevk suyundan hamile kalmanız olanaksız. Aşağıda linkini vereceğim konuya da bir göz atmanızı istiyorum. Cinsel ilişki olmadan yani sürtünme tarzında da hamile kalınabilir mi? ''Cinsel ilişkiye girmeden hamile kalınır mı'' sizi ilgilendiren bir yazı olabilir.