SORU: Beta hcg değerleri kaç olmalı

Beta Hcg Değeri kaç olmalı ve örnek sonuçlar kadınlar kulübü hamilemiyim’de

Dünya üzerinde hamilemiyim diye düşünen kadınların hamile olduklarını yüzde yüz doğru şekilde yanılmadan gösteren kandaki progesteron değerlerine bakan kan testi sonuçu yüzde yüzdür arkadaşlarım. Hata yanılma payı asla yoktur. Tabiki belirli şartlarda yaptırır iseniz hata yanılma payı yoktur. Örneğin daha adetine on gün olan bir kadın kandan beta hcg testi değerlerine baktırır ise sonuç muhtemelen hamilelik olsa bile negatif çıkacaktır. Oysa ben bhcg testine baktırdım hamile değildim nası hamile kalmışım diye düşünecek bir kadın ister ismez. Dediğimiz gii belirli şartlar altında bakıldığında sonuç yüzde yüzdür. Asla yanılma payı yoktur.

Selamlar sevgili anne adayları daha önceden sizlere Beta Hcg değerleri konumuzda da belirtmiş ve yine aynı konu üzerinden siz değerli kadınlarımızın çıkan değerleri üzerinden fikir ve görüş alışverişinde bulunmuştuk. Sadece tablo olarak değerleri merak edenler için bu konu altından değerleri bir kez daha yazıyorum sizlere.

kan-testinden-bhcg-değerleri-değerlendirme

BETA HCG GEBELİK DEĞERİ KAÇ OLMALI TEST NASIL YAPILMALI ?

Beta hcg değerlerinize baktırmadan önce isterseniz HAMİLELİK BELİRTİLERİ konumuza bakarak öncelikle sizlerde gebeliği oluşturacak değerlerin ve belirtilerin olup olmadığı hususunu kontrol ediniz. Eğer burada yazan belirtilerden bir yada birden fazlası sizde var ise ondan sonra beta hcg testini yaptırmaya karar veriniz. Hamile olduğunuzu düşünüyor iseniz beta hcg testi yaptırmak için lütfen bu kriterlerin sizde olup olmadığına dikkat ediniz.

Beta hcg testi ne zaman yapılmalı : Beta hcg kan gebelik testini yaptırmak için öncelikle adetinizin üzerinden geçmesi gerekiyor biliyoruz çok fazla aceleciyiz bunun için sizlere net sonuç alabilmeniz için en fazla adetinize 2 gün kala kandan hamilelik testini yaptırmanızı öneriyoruz. Daha önceden lütfen test yaptırmayınız. Sonuçları net olmaz ve hamile iseniz ortaya çıkmaz. Örnek sonuçlar sitemiz üzerinden gönderildiğinde sizlere hamile olup olmadığınızı değerlerinize bakarak bizler söyleyebiliriz.

Bhcg testi yaptırdı iseniz ve sonuç elinizde ise bize sorular yöneltebilirsiniz. Bhcg örnek sonuçlarına bakarak aşağıdaki değerlerle sizler de kaç haftalık hamilesiniz ya da hamile misiniz değilmisiniz kendiniz öğrenebilirsiniz. Kaç hafta gebeyim konumuzdan da hamileliğinizin kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz. Anlayamadığınız her türlü durumu bizlere iletin uzmanlarımız cevaplandırsın.

Son adet tarihinden itibaren Beta Hcg Kan Testi Örnek Değerler Değerlendirme

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 – 130

4. hafta 75 – 2.600

5. hafta 850 – 20.800

6. hafta 4.000 – 100.200

7/12. hafta 11.500 – 289.000

13/16.hafta 18.300 – 137.000

17/24.hafta 1.400 – 53.000

25/40.hafta 940 – 60.000

beta hcg, bhcg değerleri, betahcg değerleri, beta hcg sonucuna göre hamilelik, beta hcg sonucuna göre gebelik

Gebelik İçin Beta hcg değerleri kaç olmalı Kadınlar Kulübü Hamilemiyim

blank
blank

2 thoughts on “SORU: Beta hcg değerleri kaç olmalı

 • blank
  Ağustos 6, 2013 tarihinde, saat 4:22 pm
  Permalink

  Sümeyracım mutlaka bir jinekoloğa görünüp muayene olman gerekiyor

 • blank
  Temmuz 27, 2013 tarihinde, saat 9:36 am
  Permalink

  merhabalar beyza hanım:(ben adet duzensızlıgı nedenıylede sızzlere yazılar yazmıstım 🙁 en son hazıranın 3 unde adet oldum ama çook az az geldı pedımı bıle batrmadı dıyebılırım ama ben kanamam oldu dıye soyluyorum sıze. ve bugun oldu hala adet olmadım adetım gectıkten sorna ıdrar testı yaptrmıstım saglık ocagında bısey cıkmadı hatta sızınlede yazısmıstık szde nıye kan testı yapmadılar anlamadım dıye yanıt vermıstınız.. sımdı benım ne yapmam lazım bılmıyorum adetlerım duzensızdı ben ona yorumluyorum ama dun mıdem bulandı oruc oldugum ıcınmı? ama dıger gunlerde tuttum hıc boyle olmadı ne yapmam gerekıyor? bıde 2 3 gundur kahve rengı kotu kokulu akıntım gelıyor sabahları gelıyor wc ye her gıttıgımde çokaz az gelıyor nedenı nedır lutfen yardımcı olun:(beyza abla cocuk ıstıyoruz ne olurr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.