Beta HCG testi örneği

Beta hcg testi örneği – Beta hcg testinden hamile olduğumuzu nasıl anlarız ? Kanda gebelik haftası değerleri ?

Biz annelerin ve anne adaylarının daha dğrusu tüm kadınların en büyük özelliğidir sabırsızlanmak. Özellikle hamilemiyim değilmiyim gibi süreçleri araştırırken hep bu aralar netten bakarız her şeye. Yada sağdan soldan sorarız. Şimdi BETA HCG testi yaptırıp ta eline alanlar hamile kaldıklarını nasıl anlayacaklar nasıl anlarlar ? Bunun için sizlere bir adet test örneği sunmak istiyoruz hanımlar.

Aşağıdaki teste bakarak hamilemisiniz değilmisiniz anlayabileceksiniz.

Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.

Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.

Beta HCG testi örneği beta hcg 1 2 nedir,beta hcg 0 100 olup hamile olanlar,beta hcg 0 100 ne demek,beta hcg 1 2,kan testinde hamile olduğumu nasıl anlarım,hcg 5 3 ne demek,beta hcg 0 04 ne demek,beta hcg 0 ile 100 arasinda olunca gebelik varmidir,beta hcg 1 20 olup hamile olanlar,beta hcg 38 çıktı hamilemiyim, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


“Beta Hcg değerleri ne zaman yükselir” için 412 yorum

 1. saliha diyor ki:

  beta hcg değeri 161 çıktı gebelik var mıdır.

 2. Serçe diyor ki:

  Merhabalar son adet tarihim 12 nisan.. d.kontrol hapı kullandığımdan dolayı 28 günde bir ara verdiğim 7 günlük sürede adet görüyorum. bu ay 7 günlük sürede adet görmedim. dün 18 mayıs günü kan testi yaptırdım bhcg değerim 0,100 çıktı. Sizce gebelik şüphesi mevcut mudur?

 3. zakkum diyor ki:

  beta hcg 14.6 ne demek. gebelik var mı yok mu.

 4. zakkum diyor ki:

  arkadaşlar beta hcg 14.6 ne demek. gebelik var mı yok mu

 5. Merve diyor ki:

  Merhaba,
  7 mayısta adet olmam gereklyordu. Eşimle ilşkiye sürekli giridk fakat içime boşaldı. ilk ilişki 16 nisanda oldu kan testi yaptrdım 1.20 çıktı hamilemiyim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
bebek_mama_yiyor
3-4 Aylık Bebek Menüsü

3 - 4 aylık olan bebeğe neler verilmeli ? Bebek menüsü örneği ve bilinmesi gerekenleri sizlere yazıyoruz sevgili anneler. Lütfen...

Kapat