Beta HCG testi örneği

Beta hcg testi örneği – Beta hcg testinden hamile olduğumuzu nasıl anlarız ? Kanda gebelik haftası değerleri ?

Biz annelerin ve anne adaylarının daha dğrusu tüm kadınların en büyük özelliğidir sabırsızlanmak. Özellikle hamilemiyim değilmiyim gibi süreçleri araştırırken hep bu aralar netten bakarız her şeye. Yada sağdan soldan sorarız. Şimdi BETA HCG testi yaptırıp ta eline alanlar hamile kaldıklarını nasıl anlayacaklar nasıl anlarlar ? Bunun için sizlere bir adet test örneği sunmak istiyoruz hanımlar.

Aşağıdaki teste bakarak hamilemisiniz değilmisiniz anlayabileceksiniz.

Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.

Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.

Beta HCG testi örneği beta hcg testi,hcg testi,hamile olduğumu kan testinde nasıl anlarım,hamilelik beta hcg raporu,hcg beta 125 cikti hamilemiyim,kan testinde hamile olduğumu nasıl anlarım,beta hcg hesaplama,beta hcg takvimi,kan testinde gebelik değerleri,hcg test örneği, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

“Beta Hcg değerleri ne zaman yükselir” için 310 yorum

 1. elif diyor ki:

  merhaba.benım son adetım 17 aralık.8 ocak beta hcg degerım 3.2 cıktı 12 ocakta 4.6 cıktı.adetıme 5 gun daha var gebelik testı yapmam erken mı oldu acaba?yada gebelik varsa suan gorulmeyebılırmı?ne zaman yaptırsam dogru olur? tesekkur ederım sımdıden..

 2. didem diyor ki:

  son adetim 13 aralık 2014 beta hcg değerim 2,00 cıktı gebelik var mıdır ?

  • admin diyor ki:

   Selam didem, aralıktan sonra hiç test yaptırmadın mı kendi başına 2 bir anlam ifade etmiyor bir kez daha yaptır lütfen.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
bebek_mama_yiyor
3-4 Aylık Bebek Menüsü

3 - 4 aylık olan bebeğe neler verilmeli ? Bebek menüsü örneği ve bilinmesi gerekenleri sizlere yazıyoruz sevgili anneler. Lütfen...

Kapat