Beta HCG testi örneği


Beta hcg testi örneği – Beta hcg testinden hamile olduğumuzu nasıl anlarız ? Kanda gebelik haftası değerleri ?

Biz annelerin ve anne adaylarının daha dğrusu tüm kadınların en büyük özelliğidir sabırsızlanmak. Özellikle hamilemiyim değilmiyim gibi süreçleri araştırırken hep bu aralar netten bakarız her şeye. Yada sağdan soldan sorarız. Şimdi BETA HCG testi yaptırıp ta eline alanlar hamile kaldıklarını nasıl anlayacaklar nasıl anlarlar ? Bunun için sizlere bir adet test örneği sunmak istiyoruz hanımlar.

Aşağıdaki teste bakarak hamilemisiniz değilmisiniz anlayabileceksiniz.

Yukarıdaki tablolardan anlamayan arkadaşlarımız, lütfen konuda belirttiğimiz HCG mIU/ml değerlerinizi yazın bizlerde sizlere hamilelik durumu olup olmadığnı, var ise kaç haftalık hamile olduğunuzu yazalım.

Sevgiler. Allah, isteyen tüm meleklere hayırlı bir evlat nasip etsin İnşAllah.

Beta HCG testi örneği beta hcg 0 100 ne demek,beta hcg 0 100 olup hamile olanlar,beta hcg 1 20 çıktı hamilemiyim,beta hcg 1 2 nedir,beta hcg 1 20 hamilemiyim,beta hcg 1 2,beta hcg 1 20,kan testinde hamile olduğumu nasıl anlarım,beta hcg değeri 1 20 hamilemiyim,beta hcg 1 20 olup hamile olanlar, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

“Beta Hcg değerleri ne zaman yükselir” için 515 yorum

 1. merve diyor ki:

  merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama 5. gün adet oldum ama her zamanki gibi çok fazla ağrılı değildi ve mide bulantısı vardı hastaneye gittim hcg 1.50 çıktı doktor 1 2 gün sonra tekrar gel dedi acaba hamilemiyimdir?

 2. sümeyya diyor ki:

  referans aralığı 0 – 5.0 olan beta testinde benim değerim 7,91 çıktı adetime 1 hafta kala yapıldı bu test acaba hamilelik olabilirmi ?

 3. sümeyya diyor ki:

  bu arada referans aralığı 0-5.0 aralığı olan testte benim değerim 7,91 çıkmış adete 1 hafta kala yapıldı ? referans aralığına göre değişkenlik gösterirmi acaba sonucum ? cvb için teşekkeürler ..

  • Beyza diyor ki:

   Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa testi tekrarlayın gebelik söz konusuysa değer tabiki yükselecektir.

 4. neslihan diyor ki:

  mrblar adetim 1 haftaa gecıktı bugunbeta-hgc testi yaptırdım sonuc 0.100 cıktı henuz adet olmadım daha sonrakı gunlerde gebelık olabılır mı ???

 5. sümeyya diyor ki:

  merhaba adetime 1 hafta var beta testim 7.90 çıktı acaba hamilelik varmı bu değer normalmı ve artarmı ?

 6. sevil diyor ki:

  meraba ben hic iliski yasamadim bekarim adet duzensizligi icin adetimin ucuncu gunu kan testi verdim beta hcg 2.2 cikti nie 0 dgil normalmi anarmalmiii???

 7. serya diyor ki:

  merhabalar adetim 2 hafta gecikti ve 4 gün önce ilişki yaşadım beta-hcg sonucum 0.677 sizce durum nedir ???

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
bebek_mama_yiyor
3-4 Aylık Bebek Menüsü

3 - 4 aylık olan bebeğe neler verilmeli ? Bebek menüsü örneği ve bilinmesi gerekenleri sizlere yazıyoruz sevgili anneler. Lütfen...

Kapat