SORU: Evde düşük nasıl yapılır?

SORU : EVDE NASIL DÜŞÜK YAPILIR ? Kadınlar Kulübü Hamilemiyim’e gelen soru üzerine yazıyoruz.

Korunmasız ilişki sonrası  istenmeyen gebelikle karşılaşan bayanların bir çoğu evde düşük yapmaya çalışırlar.Evde düşük  yöntemi genellikle cinsel deneyimleri olamayan öğrenciler ve genç bayanlar tarafından korktuklarından ötürü tercih edilir.Düşükle ilgili sayfamıza sayısız ileti ve soru almaktayız.Bizde evde düşük yapma hakkında  detaylı araştırma yaparak bu makaleyi hazırladık.Evde düşük nasıl yapılır,evde düşük yapmanın sakıncaları nelerdir ,tüm detaylar yazımızda..

Evde düşük nasıl yapılır
Evde düşük nasıl yapılır

Korunmasız ilişkiler istenmeyen gebelikler için risktir.Bir çok bayan kürtaj olmaktan çekindiği için evde düşük yapmayı göze almaktadır. Evde düşük yapma yöntemlerinden biride ilaçla  gebeliği sonlandırmak.Gebeliği sonlandıran  ilaçların doktor tavsiyesi olmadan kullanılması hayati riskler taşır..Düşük yapmak istiyorum ne yapmalıyım diyerek sağlığın tehlike altına girebileceği yöntemler kullanılmamalıdır. Endişeye  kapılıp internette her gördüğünüzü denemeyin.Düşüğün gelişme aşamaları ve sonuçları hakkında detaylı bilgi sahibi olun.. En doğrusu ilk olarak beklenmedik gebelikler de mutlaka uzman bir doktora veya en yakın bir hastaneye başvurmaktır.İstenmeyen gebeliklerde kürtaj yapılarak  gebelik sonlandırılabilmektedir. Kürtaj en sağlıklı ve en yaygın olan gebelik sonlandırma işlemidir. Sağlığınızı riske atmadan bu şekilde istenmeyen gebeliğe son verebilirsiniz…

 

İnternet ortamında sayısızca istenmeyen gebelik için çareler arayan genç bayanlarımız kızlarımız.Ballandıra ballandıra anlattıkları çocuk düşürme ilaçlarını,çocuk düşürme kürlerini,çocuk düşürme yöntemlerini kesinlikle uygulamayın.Sağlığınızı  hatta hayatınızı hiçe sayarak, kolaya kaçıp ilaç kullanmaya çalışmak büyük riskler oluşturmaktadır.Mutlaka uzaman bir hekime görünün ve sağlıklı bir şekilde bu durumdan kurtulun.10 haftaya kadar istenmeyen gebeliklerde kürtaj yapılarak  gebelik Düşük nasıl yapılır, düşük yapma yöntemleri sonlandırılabilmektedir.10 haftadan sonra kürtaj ve çocuk aldırma yöntemleri kesinlikle yasak olduğu unutulmamalıdır.Sağlıklı ve esen kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.