Dudakların uçuğunu evde nasıl geciririz

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Uçuk nasıl geçer kadınlar kulübü uçuk nasıl geçer evde hamilemiyim forum'da.​

Dudak uçuklarim hiç bitmiyor özellikle kış aylari geldiğinde dudaklarım sürekli yara oluyor. Uçuk gibi yaralar bilirsiniz. Nemlendirici krem kullaniyorum ama sanırım yeterli gelmiyor. Sizce ucuk için evde yapabileceğim bir şeyler var mı? Uçuk nasıl geçer evde tedavisini yapabilir miyim ben? Evde çok kalmıyorum çalışan biriyim ve dudaklarımın bu şekilde görünmesinden rahatsızlık duyuyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Her kış uçuk sorunu ile karşı karşıya geliyorsanız demek kronikleşmiş. Nemlendirici kremlerle geçmez ve daha uzun süre ağrı ve acı hissedersiniz geçmek bilmez. Hatta bu uçuk yakınlarınıza da bulaşabilir bu konuda dikkatli olun. Uçuk iltihabı patlamadan yapabileceğiniz şeyler var tabi ki. Örneğin uçuk patlamadan buz surebilirsiniz. Buz eriyene kadar sürmeye devam edin ve 15 dk sonra tekrar bir buz parçası daha sürün. Buz orayı uyuşturup ağrı çekmenizi de önleyecektir. Bir başka çözüm limon ve tuzda. Bu biraz can yakabilir ama mikropları öldürür.

Bu arada ilginizi çekecek bir konu olan "vücut çatlaklarına ne iyi gelir" hemen inceleyebilirsiniz.