Eşimle cinsel hayatımı nasıl renklendirebilirim?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Eşinizle cinsel hayatınız nasıl kadınlar kulubü eşinizle cinsellik hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar bir sıkıntım var sizinle paylaşmak için geldim buraya. Ben 10 yıllık evliyim sanırım artık eşimle aramızda aynı evde yaşamaktan başka bir aynı yönümüz kalmadı. Ortak olan bir şey var ki o da çocuklar. Çocukların sorunları iş güç derken eşimle cinsel hayatımız da monotonlaştı. Sizler neler yapıyorsunuz bu konuda. Bir akıl verin canlandıralım biz de. Hele bu telefonlar çıktı çıkalı eşim bir tarafta ben bir tarafta sıkıcı eşleri oynuyoruz. Eşinizle cinsel hayatınız nasıl kızlar renklendirmek için bize de fikirler verin yaa.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Eşler arasında evliliğin ilk yıllarındaki gibi alevlenme ve tutku bitmeye başladı ise burada çanlar çalmaya başlamış demektir. Hemen acilen elinizdeki telefonları bırakıp birbirinize zaman ayırma vakti. Hem siz hem eşiniz evliliğinizi canlı tutmak için kesinlikle cinsel hayatınızı renklendirmelisiniz. Bunu da yapabilmek için sizlere birkaç madde sunacağım. Uyguladığınızda mutlaka canlanma olacaktır.

''Cinsel hayatınızı renklendirmek için''
  • Birbirinize süprizler yapın siz bayansanız ona sevdiği bir yemeği ya da beğendiği bir geceliği satın alabilirsiniz.
  • Gecenizi renklendirin makyaj yapın saçlarınızı süsleyin tıpkı bir partiye katılır gibi özel bir gece olduğunu hissettirin ona ve kendinize
  • Cinsel birleşme öncesi ön sevişme önemlidir eşler arasında mutlaka bunu yaparak birbirinize daha çok dokunun hissedin
  • Sıradan bir gece için bambaşka pozisyonlar deneyebilirsiniz. Sıradanlıktan uzaklaşın.
  • Odanıza renkli mumlar yakabilirsiniz odanın ışığını kapatın ve mumlar yansın sadece
  • Beyler eşlerine yatak odasını süsleyebilir örneğin hem mumlar hem gül yaprakları ile eşinizin hoşuna gidecektir.
  • Birbirinize masaj yağı ile masaj yapabilirsiniz. Dokunmak cinsel dürtülerinizi harekete geçirecektir.
  • Birlikte duş yapabilirsiniz. Cinsel birleşme öncesi ıslanmak iki tarafı da tetikleyecektir.
  • Birlikte romantik bir film izleyebilirsiniz sonrasında bir anda kendinizi dudak dudağa bulabilirsiniz.
Hamile kalmak için uygun günleri baz almanız gerekiyor. Yazımızda sizler için ''hamile kalmak için en uygun günler hangileri'' yazımızı inceleyebilirsiniz hanımlar beyler.