Madecassol krem kullanmaya başladım kullananlar var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Madecassol krem kullananlar kadınlar kulubü madecassol krem ne işe yarar hamilemiyim forum'da.​

Ya kızlar yüzümde tahriş oluşmuştu doktora gittim bana madecassol kremi verdi ama 4 gün oldu kullandım bir etkisini göremedim sizce kullanmaya devam edeyim mi yoksa doktora söyleyeyim mi denedim yararını göremedim diye. Bu kremi kullananlar varsa yardımcı olabilir mi ne gibi etkilerini gördünüz sizler. Madecassol krem cilt yenileyici tahriş için filan kullanılır diyor ama bende neden etki etmedi bilemedim yaa. Madecassol krem ne işe yarar başka bilginiz var mı?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Madecassol krem dermatik yaraları iyileştirici onarıcı özellikle tahriş yanık yara izleri sivilce izleri gibi sorunları iyileştirici özelliğe sahip bir kremdir. Hatta doktorlar madecassol yan etkisi olmamasından dolayı hamileler ve emziren annelere de önerilen bir krem. Tabii ki yan etkisinin olmaması bunun bilinçsiz kullanılması demek değildir. Doktor tavsiyesi ile kullanmak çok önemlidir diğer her türlü ilaçta olduğu gibi. Bizde çok vardır böyle şeyler birine bir şey iyi gelirse haa ver bana bir tane ben de deneyim durumu çoktur. Onun için her bünye farklıdır ve birine iyi gelen şey size gelmeyebilir. Doktor onun durumuna göre vermiş bir bildiği var bu doktorların da yani. Madecassol krem her türlü tahriş cilt sıkıntılarına iyi gelir ama açık yaralarda sakınlıkla pardon kesinlikle kullanmıyoruz:)

''Madecassol krem faydaları şunlardır?''

• Tahriş olan ciltler
  • Sivilce izleri
  • 1. ve 2. derece yanıklar
  • Yara ve yanıkların tedavisi
  • Kurumaya müsait ciltlere
  • Lazer sonrası tahriş olmuş ciltlere
  • Ağda sonrası
  • Çatlayan kuruyan ciltlere
  • Doğum sonrası göğüs ucu çatlaklarına
Peki madecassol kremi kullanmaya başladınız ve madecassol krem etkilerini ne zaman gösterir? Senin bu kremi kullanmaya başlaman henüz 4 gün olmuş bu krem oldukça iyidir diye biliyorum ki etkisini en az 2 haftada görürsün zaten. İlaçlarda bile öyle değil midir? 10 günden sonra etkisini görüp iyileşme süreci başlıyor arkadaşım. Sen endişe etme ve kullanmaya devam et doktorun önerdiği şekilde. Bak 2 hafta ya da 6 aya kadar etkisini gösterebiliyor bu krem.

Etrafınızda mutlaka vardır egzamalı bir kişi. Mutlaka bilinmesi gereken bir konu. ''atopik egzama nedir nasıl tedavi edilir'' yazımızı incelemeniz tavsiye olunur. Egzama maalesef sık görülen cilt sorunu olmakla birlikte belki de çok fazla bilgi sahibi değiliz.

Moderatör tarafında düzenlendi: