Mavi anemon çiçeği yağını cildime sürebilir miyim?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Mavi anemon çiçeği yağı kadınlar kulubü mavi anemon çiçeği yağı kullananlar hamilemiyim forum'da.​

Kızlar böyle bir şey duydum da mavi anemon çiçeği yağı varmış. Kimler aldı kimler kullandı? Cildime sürüp cildimi temizlemek ya da cildimi sıkılaştırır gibi özellikleri var mı? Çok görüp duyuyorum şimdi hatırlamıyorum ama bir tv kanalında bir kadından duymuştum ne derece doğru bilemedim. Mavi anemon çiçeği yağı sayısız da faydası olduğunu duydum ama en önemlisi ben alıp yüzüm için kullanabilir miyim? Lütfen deneyenler buradan yazabilirler mi? Kullanan kadınlardan yorumlar alabilir miyim lütfen

mavi anemon çiçeği.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Mavi anemon çiçeği yağının cildi nemlendirdiği sıkılaştırdığı elastikliğini kaybetmiş ciltlere esneklik kattığını duymuştum. Ama ne derece doğru bilemem. O yüzden kulaktan duyma bilgilerle bu tip şeyler kullanacağınıza bence cilt uzmanına sormanızda fayda var. Daha çok kırışıklıkları giderdiği için ciltte oluşan çizgiler ve bozulmaları düzelttiği söyleniyor. Yağ olarak da krem olarak da piyasada yer almakta. Ne yalan söyleyeyim deneyip kullananların yorumları da önemli ama bence doktora danışmakta da fayda var bu tür şeyleri test etmek için. Cildi temizlemek cilt lekelerini giderip sivilce izlerine iyi gelmesiyle de bayağı ün yapmış bir çiçek. Ama tabii yine de kullanacaksanız hem uzmana danışın hem de vücudunuzun başka yerinde test edin direkt yüzünüze uygulamayın.

Vazelinin bilmediğiniz özellikleri nelerdir? Vazelini yüzünüze sürerseniz ne olur peki? ''Vazelin yüzüme sürsem ne olur?'' yazımızı ilgiyle okuyacağınıza eminim. Vazelin yılların kozmetik kremi yüzde hangi etkiler bırakıyor mutlaka inceleyin.

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici

Mavi Anemon Çiçeği Yağının Faydaları Şunlardır:

• Boyunda oluşan ince çizgileri yok eder.
  • Gıdıkta oluşan çizgileri yok eder.
  • Cildi pürüzsüzleştirir.
  • Cildi elaktik hale getirir.
  • Cildi nemlendirir.
  • Gerginleşme sağlar.
  • Cilt lekelerine iyi gelir.
  • Akne ve sivilce izlerini yok eder.
  • Doğum sonrası çatlakları giderir.

Mavi Anemon Çiçeği Yağı Nasıl Kullanılır ; Günde sabaları ve akşamları yatmadan önce olmak üzere iki defa cilt bakımı kremlerinden önce uyglanır. Maksimum 5-6 damla olarak uygulayınız.

Kullanımı için doktor tavsiyesi alarak uygulamanız daha mantıklı olacaktır.