Hamile kalmak istiyorum nasıl bir plan yapmalıyım diyenlere bilgiler

Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım nasıl kalabilirim doktora ne zaman gitmeliyim kadınlar kulübü hamilemiyim’de

Zorlu bir süreçten geçiyoruz kızlar, Ülkece dünyaca… Beslenme alışkanlıkları değişiyor. Hayata bakışlar değişiyor. Bu kadar nüfusa yiyecek yetiştirmek adına israil gibi ülkeler hibrit tohumlar üretiyor. Sonra bizler bunları alıp sofralarımıza koyuyoruz yiyoruz. Bir gün önce bıraktığımız küçük salatalık bir gecede büyüyor… Vel hasıl kelam, artık beslenemiyoruz. Ata tohumlarına dönmeden doğru şekilde beslenmeden doğru insanlar olamıyoruz biyolojik olarak. Dünyada artık silahlı savaşlar bitti ve her şey biyolojik psikolojik savaşa döndü. İşte bu noktada yiyeceklerin besinlerin üzerinde oynanan oyun da bunlardan bir tanesi. Artık hamile kalmak gerçekten zorlaştı. Belki de bu, dünya nüfusunu kontrol altına almanın başka bir yöntemidir. Tohum gerçekleri yazısı tamda bunu anlatıyor kızlar. Her ne ise. Şimdi gelelim hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım diye soran sevgili kadınlarımıza. Sizlere anlatacaklarımız var. Nasıl kalabilirim bebek istiyorum diyenlere anlatacaklarımız ile yardımcı olmak, hamileliklerini kolaylaştırmak istiyoruz. Umarız bir nebze olsun bu bilgiler ışığında sizlere yardımcı olabiliriz.

hamile kalmak istiyorum

Hamile kalamıyorum, hamile kalmak istiyorum nasıl kalabilirim nelere dikkat etmem gerekir nasıl bir yol izlemeliyim ?

Hamileliğin bir süreç olduğunu ve bu süreçte nelere dikkat etmeniz gerektiğinin altını çizerek yazmak isityorum değerli Hamilemiyim kullanıcıları ve misafirleri. Öncelikle bir kadın hamile kalmak istiyorsan son 3 yada 4 ayda regl olduğu tarihleri bir yere yazması ve takip etmesi gerekiyor. Bunun nedeni: olası yumurtlama günlerinin tespiti içindir. Yumurtlama günleri 28 günde bir olan anne adayı ortalama 14. günde yumurtlama gerçekleştirecektir. Örneğin ayın 1 inde regl oldu iseniz sizin yumurtlama gününüz 15. günü ve takip eden 5 gün boyuncadır. Aslında takip eden 5 gün boyunca dememizin nedeni işi şansa bırakmamak içindir. Tabiki buraya kadar yazdıklarımın tamamı regli düzenli ve 28 günde bir olan kadınlar içindir. Yumurtlama günü hesaplamak için tıklayınız

Reglim Düzensiz ise hamilelik durumum ne olacak ?

Yine 4 ayın ortalamasını alacağız sevgili hanımlar. 4 ayın ortalaması kaç güne denk geliyorsa yumurtlama gününü ona göre tespit etmemiz gerekiyor. Örneğin 4 ayın ortalaması 33 gün oluyor ise; 28 günde bir olanların ilk regl tarihlerine 14 ekleniyor ise 33 gün olanlar ne yapacak ?

Yine net olmamakla birlikte olası günleri şu şekilde hesaplayacağız. 33 günde bir adet olan bir kişi yine ayın 1 inde regl oluyor ise 1+14 Ekliyoruz 15 sonucu çıkıyor. 33 günde bir adet olduğunuza göre siz 33-28=5 gün gibi bir zaman dilimi çıkıyor buna göre siz 1+14+5 şeklinde ayarlama yapmanız gerek. Ama yinede işi şansa bırakmamamak için 1+14+2 yapın ve takip eden 5 günü boş geçirmeyin. Yumurtlama tarihim düzensiz hamile kalamaz mıyım tıklayınız

Reglim inanılmaz düzensiz yinede hamile kalmak isityorum diyenler

Yukarıda anlattığımız şeylerin haricinde reglinizi takip edemiyorsanız ve inanılmaz değişken ise o zaman doktor kontrolünde yumurtlamalarınızı takip ettirmeniz gerekiyor. Doktorunuz ultrason ile takip ettiğinde yumurtalarınızın olgunlaştığını size söylediğinde takip eden günleri boş geçirmemeniz gerekiyor.

Hamile kalmak istiyorum doktora ne zaman gitmeliyim ?

Elinizden gelen ve sizlere bu konumuz üzerinden verdiğimiz konu linklerini incelediğinizi düşünüyoruz. Eğer yapılması gerekenleri yapıp bilinmesi gerekenleri biliyor iseniz ve iki yıldan fazla bebeğiniz her yaptığınız iş geri dönerek sizlere bebek getirmedi ise artık doktora gitme zamanınız gelmiş demektir.

Hamile kalabilmek adına sizlere resimli ve görsel anlatımlı hamile kalma pozisyonları başlıklı konuyu açmıştık. Bu konuyu inceleyerek bebeğinizi daha kısa sürede kucağınıza alacak yöntemler bulabilirsiniz aşağıdaki konudan lütfen inceleyiniz,

Hamile Kalma Pozisyonları ( Resimli Anlatımlı )

 

Hamile kalmak istiyorum konusu ile ilgili sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz kızlar .Konu hakkında sorusu olan arkadaşlarımız bu başlık altından sorularını bizlere iletebilirler.

Hamile kalmak için ne yapılmalı >>> burada

Hamile kalamayanları hamile kaldıracak yöntemler >>> burada

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

blank
blank

One thought on “Hamile kalmak istiyorum nasıl bir plan yapmalıyım diyenlere bilgiler

  • blank
    Aralık 2, 2013 tarihinde, saat 4:44 pm
    Permalink

    Merhaba arkadaşlar.site çok güzelmiş.umudunuzu yitirmeyin gebelik için.kafanızada takmyn.herşeyi akışına bırakın.zamanı gelince olur inş.Rabbim herkesn gónlündekini hayrlı bir şekil nasip etsn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.